Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Парен Котел

400 EUR

Shitet nga: Ангел 26 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Парен Котел на Дрва(Цврст Огрев)

Моќност 30,8KW

Користен само една сезона.

Ангел
Leaflet
Në fillim