Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Metalni stalazi

1 500 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Флауерс Фениа ДОО 22 Gush 16:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhimet
Të tjera
Povolno!!! Metalni stalazi za site potrebi. Se prodavaat itno. Cenata e na metar visina 1.60m
Флауерс Фениа ДОО
Fenia Flowers & Art Decorations е генерален увозник на висококвалитетно вештачко цвеќе (Real touch flowers), вештачки дрва, и декоративен материјал. Овој вид на артикли е еднствен на македонскиот пазар.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
III Македонска Ударна Бригада 174 Tregoje në hartë
031550681,078458504,071933752
http://www.facebook.com/FeniaFlowersArtDecorations
Флауерс Фениа ДОО
078 458 503, 078458504
Në fillim