Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Racna masina za nizene tutun

170 EUR

Shitet nga: izeir 06 Maj 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
prodavam racna masina za nizene tutun,so 10 kaseti,+2 novi ne koristeni igli,masinata e skroz malku koristena,skoro nova,kontakt tel 070847692,cenata nee fiksna,170 eura
Leaflet
Në fillim