Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masini i mikseri za toniranje boi

0 MKD

Shitet nga: Gerasim 20 Maj 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Се продаваат 2 машини за тонирање на бои, 2 миксери за бои и машина за автобои. Цена по договор.
Gerasim
070261021
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione