Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPREMA ZA BAZEN I REZERVOAR ZA FILTRIRANJE NA VODA

1 MKD

Shitet nga: Ѓоргиев Драги Dje 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
SE PRODAVA KOMPLET OPREMA ZA FILTRIRANJE ,HLORIRANJE I OZONIRANJE NA VODA ZA PIENJE I SPORTSKI BAZENI.I INVENTAR ZA BAZEN.
Ѓоргиев Драги
070214654
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione