Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kanistri od 1 ton

4 000 MKD

Shitet nga: sonja 19 Qer 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
se pradavaat kanistri od 1 ton so zelezna ramka edna upotreba 4009 den
Leaflet
Në fillim