Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komplet ucilisni stolcina so rabotna masa

Shitet nga: Nikola 27 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Prodavam ucilisni stolcinja komplet so rabotna masa
Cena so plasticen naslon 950,00 den.
Cena so drven naslon 1.700,00 den.
Leaflet
Në fillim