Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komora

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dia-dom 06 Qer 17:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dia-dom
Stan od 80m2 vo Hrom 37 500 ЕУР
Stan od 55m2 nov odlicna lokacija Kozle 55 500 ЕУР
Stan 57m2 G Petrov 1 kat 2003g 39 900 ЕУР
Kisela Voda 36m2 3 kat ubava lokacija 29 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhimet
Të tjera
Prodabam komora za razladuvanje i odrzuvanje .pogodna za restoran .mesara i dr.tel 078410411
Dia-dom
Агенција за недвижности „Диа Дом„ нуди широка понуда на станови, куќи и плацеви за продажба во Скопје. Контактирајте не на 078 285 155,078 285 252
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Londonska 19 Tregoje në hartë
078 285 155,078 285 252
Dia-dom
078410411
Leaflet
Dia-dom
Stan 38m2 Karpos 2 1 kat 42 000 ЕУР
Stan od 42m2 vo Taftalidze1 so spalna odl lokacija 35 500 ЕУР
Se izdava stan Kozle 95m2 cetirisoben nov 0 МКД
Stan Pedagoska 67m2 2 kat prekrasna lokacija 66 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione