Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Razladna vitrina coldsteel italijanska

4 999 EUR

Shitet nga: Филип 28 Maj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava vitrina za mesarnica proizvoditel Coldsteel model Dolomite italijanski proizvedeni 2011 god.Dolzina na vitrinata 8.60 metri so del za smrznuvanje.
Leaflet
Në fillim