Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov raboten pult so 4 rabotni mesta

0 MKD

Shitet nga: Сања 06 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Të tjera
Се продава нов работен пулт со 4 работни места , високо квалетитена изработка , димензии
должина 4,50 м
ширина 0,92 м
висина 1,05 м
Сања
075/415-916
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione