Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Folii Oranzerii

550 EUR

Shitet nga: Vesna Milanova 27 Qer 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodavaat folii/oranzerii vo odlicna sostojba.
Dimenzii:
Dolzina 25m
Shirina 10m
Visina 3m

Telefon: 070 210 887 - Dimitar
Cena po dogovor.
Vesna Milanova
071270441
Në fillim