Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Furre buke e perdorur

3 000 EUR

Shitet nga: lori malorja 17 Shk 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Prodhimet
Të tjera
shitet furre buke e perdour e ardh prej italie ne gjendje shume te mire . e prodhuar ne vitin 1999 .
lori malorja
355693606777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione