Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bitcoin rg saphire graphic rx 570 4gb

700 EUR

Shitet nga: arsim 18 Pri 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhimet
Të tjera
5 muaj garancion per momentin jan ne funksion
Në fillim