Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiskalen aparat

0 MKD

Shitet nga: Kocevski Bobi 31 Gush 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhimet
Të tjera
Nov, neotpakuvan fiskalen aparat Perfekt, kupen od salon, dostava i preku kargo....Cena po dogovor...
Kocevski Bobi
075496193
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione