Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Advokatski pripravnik

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Advokatska kancelarija 28 Qer 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Advokatska kancelarija ima potreba od pripravnik za staziranje
Advokatska kancelarija
0038970505172
Në fillim