Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Firma BT kompani ima potreba od referent

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ВТ Компани 11 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Фирмата ВТ КОМПАНИ -Скопје за увоз и дистрибуција на медицински помагала има потреба од лице во секторот за работа со клиенти

Потребни квалификации:

-Висока стручна подготовка
-возраст : 25-35 години
-со работно искуство во маркетинг сектор
-одлично познавање на компјутерски вештини( Word,Excel,Power Point,Internet )
-одлично познавање на Англиски јазик (пишан и говорен)
-поседување на возачка дозвола –Б категорија

Потребни вештини:

-јасно изразени комуникациски способност
-упорност
-темелност
-стабилност
-работа под притисок

Заинтересираните кандидати да испратат CV и препораки од претходните работодавачи на [email protected]
ВТ Компани
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione