Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AGENTI ZA PRODAZBA ISTOCNA I ZAPADNA MK

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Реномирана фирма од Охрид 09 Dhj 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Реномирана фирма од Охрид бара агенти за продажба(пластични цевки,фитинзи и санитарии) за Западна МК(Гостивар,Тетово) и Источна МК ( Струмица,Гевгелија,Штип).Возило од фирмата.
Заинтересираните нека испратат CV на: [email protected]
Реномирана фирма од Охрид
070249126
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione