Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat agenti za prodazba

Ofrohet punë nga: Милфуд Доо 09 Shk 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Милфуд Доо има потреба од ведри позитивни личности со способност за продажба,комуникација со клиенти и снаодливост во дадени ситуации.Искуството е предност но не и услов.Доколку се препознавате пратете го вашето ЦВ на [email protected]
Милфуд Доо
02/2439-457
Leaflet
Në fillim