Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrabotuvame agenti za prodazba

0 MKD

Ofrohet punë nga: Младинска книга 08 Mar 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
РЕНОМИРАНА СТРАНСКА ИЗДАВАЧКА КУЌА ВРАБОТУВА КОМЕРЦИЈАЛИСТИ ЗА ПРОДАЖБА НА СВОИТЕ ПРОИЗВОДИ ЗА РЕОН МАКЕДОНИЈА. Квалификации: најмалку ССС; Искуство во продажба ке се смета како предност; Доколку сте заинтересирани пратете биографија на следниот мејл: info@mkskopje.com
Младинска книга
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione