Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VRABOTUVAME AGENTI ZA TELEFOSNKA PRODAZBA

0 MKD

Ofrohet punë nga: МЛАДИНСКА КНИГА 08 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Реномирана меѓународна компанија од областа на издаваштвото на енциклопедии објавува оглас за 10 (десет) извршители за следното работно место: АГЕНТИ ЗА ТЕЛЕФОНСКА ПРОДАЖБА Потребни квалификации: • Завршено ССС евентуално ВСС • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност Вештини и способности: • Одлични комуникациски способности • Преговарачки вештини • Ориентираност кон клиенти • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати. Понуда: • Основна плата плус атрактивен награден пакет • Работа со млад и амбициозен тим Доколку ги исполнувате горенаведените услови и квалификации, ве молиме испратете го Вашето CV на следната е-маил адреса: info@mkskopje.com Ве молиме во предметот на пораката задолжително наведете за која работна позиција аплицирате. Само кандидатите кои ги исполнуваат условите ќе бидат повикани на интервју. Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.
МЛАДИНСКА КНИГА
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione