Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Key Account Manager

Ofrohet punë nga: Pazar3 Jobs Dje 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Поради зголемен број на огласи и корисници, Pazar3.mk има потреба од Key Account Manager.

Работни обврски:
- Анализа на пазарот и пронаоѓање на нови корисници (телефонски повици/е-маил, face-to-face meetings)
- Реализирање на состаноци и склучување на договори
- Постојана комуникација со клиентот со цел остварување на побрза продажба на огласените производи
- Креирање на специјални понуди според потребите на клиентот

Потребни карактеристики:
- Желба за работа во Pazar3.mk
- Одлични комуникациски и преговарачки вештини
- Енергична личност која брзо учи
- Упорност и Посветеност
- Амбицизона и позитивна личност

- Задолжително познавање на Англиски јазик.
- Задолжително познавања на дигитален маркетинг и онлајн платформи.
- Искуството во продажба ќе се смета за предност.

Локација: Скопје

Заинтересираните кандидати можат да испратат CV на [email protected], со назнака за позицијата за која се аплицира.
Pazar3 Jobs
Leaflet
Në fillim