Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Potreben e personal za rabota vo prodazen sektor

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ЛЕОН-ЕЛЕ МАРКЕТ 01 Pri 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Потребен е персонал за во продажниот сектор. Вашите CV-a испраќајте ги на [email protected] или побарајте не на 075/451-696
ЛЕОН-ЕЛЕ МАРКЕТ
075/451-696
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione