Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prezenter/ka prodavac/ka

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Фоја Ко Дооел 21 Gush 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Sektori
Bujqësi
ФОЈА КО бара презентер/ка, продавач/ка во Градинарскиот Центар на Ул.Борис Трајковски (поранешна Првомајска) бр.152 А.
Предност имаат вредни лица кои ги познаваат декоративните растенија и умеат културно да се обраќаат кон колегите и клиентите.
Заинтересираните може да испратат CV на следниот меил: fojako@gmail.com или да се пријават на тел. 02/2272-046 од 10 до 14 часот
Фоја Ко Дооел
02/2772-046
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione