Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARA MEHANICAR ZA TESKI TOVARNI VOZILA

Ofrohet punë nga: Marjan 08 Gush 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE BARA MEHANICAR ZA TESKI TOVARNI VOZILA so i bez rabotno iskustvo.

Informacii na tel. 071/219-200
Leaflet
Në fillim