Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Majstor mehanicar

Ofrohet punë nga: Nikola 07 Maj 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se bara mehanicar so iskustvo,za podetalni informacii javete se na 075/336-032
Leaflet
Në fillim