Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara MEHANICAR so i bez rabotno iskustvo

0 MKD

Ofrohet punë nga: Saso 15 Pri 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Се бара МЕХАНИЧАР со и без работно искуство. Се бара за работа со тешки товарни возила(камиони) за подетални информации јавете се на :072 234 005 -Спасе.

Забелешка: Исклучиво јавувајте се на горенаведениот број.
Saso
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione