Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ProServisCentar

0 MKD

Kërkohet punë nga: Biljana Aleksova 16 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Имаме потреба од сервисери за бела техника и климатизација со искуство или основни познавања.
За подетални информации
072222946 Тоше
070332331 Филип
Biljana Aleksova
072222946
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione