Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stolar

0 MKD

Kërkohet punë nga: Производство на мебел 01 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Одговорности и задачи:

Работа во производство на мебел
Сечење и димензионирање на плочест материјал
Склопување, ставање оков, шмирглање, ракување со машини, пакување и товарење
Способност за читање на техничка документација
Способност за прецизна работа со детали
Монтирање на мебел
Производство на мебел
076308309
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione