Baram rabota

Kërkohet punë nga: ljupco 27 Jan 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjorce Petrov, Shkup
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
baram rabota kako elektricar-instalater.,moze i firma za svetlecki reklami,bravarija rabotam,led diodi,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim