Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara majstor nozar

0 MKD

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: Propoint Dooel Dje 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Pecatnicata Propoint Dooel ima potreba od majstor-nozjar (so rabotno iskustvo).
Plata po dogovor Informacii na e-mail: [email protected]
Propoint Dooel
3092675
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione