Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kerkoj pun si stolar bara rabota kako stolar

0 MKD

Kërkohet punë nga: Mobilje 15 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Kerkoj pun si stolar ma hollsisht me kontaktoni ne nr 071932647 ose watsap
Mobilje
071932647
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione