Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Barame rabotnici

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Тимако 19 Qer 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се барат работници:
1. Заварувач со работно искуство
2. Помошник заварувач со работно искуство
3. Тишлер за работа со дрво со работно искуство
4. Обичен работник
Тимако
078370258
Leaflet
Në fillim