Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARA MAJSTOR MONTER ZA PLOCEST MEBEL

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: СОЛАС ЕКС-ИМ СКОПЈЕ 25 Shk 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
СЕ БАРА МАЈСТОР МОНТЕР ЗА ПЛОЧЕСТ МЕБЕЛ СО ПОЗНАВАЊЕ НА ПРОЦЕСОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ЗА РАБОТА ВО ПРОИЗВОДСТВЕН ПОГОН ВО СКОПЈЕ.
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 075 231457
СОЛАС ЕКС-ИМ СКОПЈЕ
075 231457
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione