Publikuar: Pri 11 2022 01:30

Se vrabotuva iskusna shivacka

Publikuar: Pri 11 01:30
Shikime: 1104
Вработуваме!
Искусна шивачка со работно искуство и докажан висок квалитет на работата (кандидатите со препораки имат прeдност)
Заинтересираните може да се јават на следниот број 070-346-066 или да не' контактираат на нашата мејл адреса: mcoutureofficial@yahoo.com

Ве очекуваме
Тимот на M Couture
*********************************************************
Punësojmë !
Rrobaqepëse me përvojë pune dhe me cilësi të lartë të punës (kandidetët me rekomandime kanë përparsi)
Të interesuarit mund të lajmërohen në numrin 070-346-066 ose të na kontaktojnë në adresën tonë elektronike: mcoutureofficial@yahoo.com

Ju presim nga
ekipi M Couture
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione