Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Crtac vo 3D

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Multi Medija 10 Pri 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se bara crtac vo 3D, vo programi za crtanje, vo firma za proizvodstvo na reklami. Se bara crtanje na reklamite i nivnata konstrukcija. Plata 25.000

tel.075 233 998
075 254 838
Multi Medija
075 254 838
Leaflet
Në fillim