Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pekara Vatasa ima potreba od pekar majstor

0 MKD

Ofrohet punë nga: Zoran 06 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Пекара Ваташа има потреба од пекар мајстор! Потребно е кандидатот да има основни познавања од пекарство!
Контакт Јордан 075/246-978
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione