Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bravar zavaruvac

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ДИАН ИНГ ИПЕ 26 Mar 12:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Nasata firma ima potreba od bravar-zavaruvac za rabota so materijali od Inox .
Rabotnoto iskustvo ne e zadolzitelno, moznost da naucat onie koi sto sakaat da znaat argonsko zavaruvanje.
Nudime moznost za honorarna rabota.
ДИАН ИНГ ИПЕ
Производство на процесна опрема од областа на прехранбената индустрија (опрема за млекари, сокари, пивари, кечап, мајонез, чоколаден крем, мармалад и др. Пумпи за млекарство , пиварство , винарство итн, и широка палета на иноксни фитинзи - вентили, муфови, нипли, колена, холендери, Т-комади, и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
" Антон Попов " бр.3 Tregoje në hartë
070393-072
https://www.dian-ing.com.mk
ДИАН ИНГ ИПЕ
02 2531-857
Në fillim