Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara rabotnik

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ДПТУ ОЏАЦИ 03 Nën 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
ДПТУ ОЏАЦИ доо-Скопје има потреба да вработи машко лице за работно место оџачар.за подетални информации контактирајте не на телефон 070 252-482.
ДПТУ ОЏАЦИ
070252482
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione