Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rabota vo pekar REBUS Stip

0 MKD

Ofrohet punë nga: Доо Ребус 13 Gush 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
ПЕКАРА ,,РЕБУС’’ – ШТИП
ИМА ПОТРЕБА ОД
 ПЕКАРИ
 ХИГИЕНИЧАР/КА
 ПРОДАВАЧ/КА
СО ИЛИ БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО СО МОЖНОСТ ЗА ОБУКА
Тел: 078 311 580 / 072 684 371Доо Ребус
078 311 580 / 072 684 371
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione