Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara personal za rabota vo pekara

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: РЕБУС- ШТИП 08 Gush 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Поради зголемен обем на работа,пекара Ребус од Штип бара мајстори и помошници за лиснати и бели пецива и продавачи/продавачки.Можност за обука.
РЕБУС- ШТИП
078311580
Në fillim