Se nudi rabota za monter vo salon za mebel

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Андро-Промет 07 Qer 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Veles
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Андро-промет Мебел во Велес има потреба од монтер со или без работно искуство. Тел. 075/439-727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim