Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram rabota nadzor vo masinstvo

Kërkohet punë nga: Панче 10 Gush 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Inxhinieri
Дипл. маш. инж. поседува А лиценци за изведба и надзор во машинство.
Панче
+38975236244
Leaflet
Në fillim