Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

REVIT MEP

0 MKD

Kërkohet punë nga: REVIT MEP 26 Maj 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Sektori
Inxhinieri
Изработувам комплетни проекти за греење ладење и климатизација на основа модел изработен во програмот Revit. Воедно барам и дополнителна доброплатена работа во истата проблематика.
REVIT MEP
075868869
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione