Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara rabota za vo knigovodstveno biro

0 MKD

Kërkohet punë nga: Blagica 23 Maj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Dvajca diplomirani ekonomisti bez iskustvo sakaat da zapocnat so rabota vo smetkovodstveno biro.
Ako ima zainteresirani smetkovodstveni biroa koi sto sakaat da vrabotat mladi i ambiciozni, slobodno kontaktirajte ne.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione