Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara smetkovoditel

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Nefi Ik 17 Pri 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се бара сметководител со работно искуство, за работа во трговско друштво за производство, трговија, услуги и градежништво , со седиште во Охрид. За подетални информации , Ве молиме контактирајте не на тел.: 071/359553.
Nefi Ik
071359553
Leaflet
Në fillim