Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara Knigovoditel

Ofrohet punë nga: Милфуд Доо 09 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Милфуд Доо Скопје има потреба од искусен книговодител со познавање на контирање и материјално книговодство.Предуслов искусво барем 2 години на тоа поле.
Милфуд Доо
02/2439-457
Leaflet
Në fillim