Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BARAM RABOTA ZA NEGUVANJE STARI LICA I DECA

0 MKD

Kërkohet punë nga: Anita 05 Mar 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Seriozna semejna zena so prethodno iskustvo vo dvete profesii kako za stari i iznemozsteni lica taka i so deca bara rabota plata po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione