Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Чистам

0 MKD

Kërkohet punë nga: Daniela 03 Tet 06:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Чистење на станови и апартмани брзо ,ефикасно и поволно.
Цена по договор.
Daniela
077638964
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione