Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kerkojme dado per mbikqyrjen e dy pensionisteve

0 MKD

Kërkohet punë nga: redzep 10 Pri 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
barame zensko lice za zgrizuvanje na dvajca penzioneri

kerkojme dado per mirembajtjen e dy pensionisteve.

pensionisetet gjenden ne lagjen Xhon Kenedy.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione