Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara higienicarka pola rabotno vreme

0 MKD

Kërkohet punë nga: Risto 08 Dhj 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Baram higienicarka (cistenje, perenje, peglanje). Pola rabotno vreme. Plata 8.000 denari.
Prijavuvanje na 075 285 335, of 18-19 casot.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione